Dobry Auto Serwis

Jeśli szukają Państwo dobrego serwisu samochodowego warto wiedzieć kilka rzeczy związanych wykonywaniem usług naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Postaramy odpowiedzieć na kilka pytań związanych nie tylko z naprawą aut, ale również przedstawić Państwu filozofię naszej pracy, podejście do Klienta i świadczonych usług.

Samochody to nasza pasja

Uwielbiamy samochody, a przez to naprawdę lubimy naszą pracę. W tej branży zaangażowanie to element niezbędny, aby odnaleźć się w świecie specyficznej usługi, zachowując najwyższe standardy i atrakcyjna cenę.

Kim jest dobry mechanik samochodowy?

Dobry mechanik samochodowy to osoba, która nie tylko posiada czysto techniczną wiedzę związaną z mechaniką i funkcjonowaniem pojazdów, ale również może pochwalić się  doświadczeniem, które w połączeniu z markowym i nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, nie tylko usprawnia pracę serwisu, ale wpływa na jakość całej usługi. Dobry i szybki diagnosta, to celne lokalizowanie usterek, szybsza naprawa i zadowolenia Klienta.

Diagnostyka samochodu, kluczem do naprawy

Lokalizacja usterki czyli diagnostyka pojazdu jest elementem kluczowym. Jako mechanicy zawsze najpierw znamy skutek, którym jest konkretny zauważalny efekt usterki (np. w samochodzie coś charakterystycznie „stuka”, zauważamy lampkę ostrzegawczą, auto wchodzi w wibracje itp.) Naszym zadaniem jest dokładna diagnoza, która gwarantuje sukces naprawy.

Jak pracujemy

Nasze praca to trzy filary, których podstawą są: wywiad, diagnoza i informacja, działanie. 

Wywiad

Klienci bez wyjątku oczekują rzetelnego podejścia i dokładnej informacji zwrotnej. Dlatego pierwszym punktem zawsze będzie krótki wywiad na temat zauważonej usterki. Często wysłuchanie Klienta już naprowadza nas na właściwe tory dalszej diagnozy, a następnie naprawy.

Diagnoza i informacja zwrotna

Nasz serwis wyposażony jest w nowy, markowy sprzęt diagnostyczny wysokiej klasy. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić Państwu możliwe przyczyny usterki i wycenić koszty naprawy. 

Dzięki położeniu szczególnego nacisku na diagnostykę auta, uzyskują Państwo rzetelną informację zwrotną. Wiedzą Państwo co dzieje się z samochodem, jaka była możliwa przyczyna usterki i w jakim terminie naprawimy Państwa samochód.

Działanie

Działanie jest ostatnim punktem naszej pracy. Znając jej zakres i oczekiwania naszego Kliena możemy przystąpić do naprawy samochodu.

Przypominamy, że w naszym serwisie uzyskują Państwu również pełną pogwarancyjną obsługę eksploatacyjną. 

© Copyright 2018 Samart